-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного х...×-
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування із забезпеченням постачання продуктів харчування у складі комплексної послуги)
- ID: UA-2026-08-17-011847-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108713
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування», код ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 (55523100-...×-
«Послуги з організації шкільного харчування», код ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 (55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-07-29-007656-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942870
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11класів пільгових категорій)
- ID: UA-2026-01-16-005330-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27934147
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1- 4 класів)
- ID: UA-2026-01-13-006855-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27892160
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1- 4 класів)
- ID: UA-2025-10-27-013944-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26904475
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1- 4 класів)
- ID: UA-2025-08-08-010415-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26095146
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11класів пільгових категорій)
- ID: UA-2024-12-31-006612-a
- Дата створення : 31.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23921046
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1- 4 класів)
- ID: UA-2024-12-31-006559-a
- Дата створення : 31.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23920995
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1- 4 класів)
- ID: UA-2024-10-29-002947-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23054944
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2024-08-27-009140-a
- Дата створення : 27.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22419973
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2023-12-25-013815-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20240349
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2023-11-17-005474-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19676149
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчу...×-
Послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів пільгових категорій
- ID: UA-2023-01-25-012826-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16725723
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харч...×-
ДК 021:2015 код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги із організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів пільгових категорій)
- ID: UA-2021-12-29-004685-b
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13499518
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015, код CPV 55523100-3, послуги з організації шкільного харчування, ( забезпеченн...×-
ДК 021:2015, код CPV 55523100-3, послуги з організації шкільного харчування, ( забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-11 класів)
- ID: UA-2021-01-28-007432-c
- Дата створення : 28.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8330653
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчуванняЗавершена -