-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування», код ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 (55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-007656-a
Торги відмінено
3 763 886.50
UAH без ПДВ
Номер:
d1840283da504606b36dd377aec90798
Внутрішній номер закупівлі:
29942870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-007656-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22868696
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орлова Юлія Олександрівна 380689838359 sh308tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 763 886.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 15:01 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 15:01 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 13:32
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c0772724a25d44f8bb85c16a351d4fee
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Скасовано для виправлення арифметичної помилки, яку допущено в Додатку 5 до тендерної документації у підрахунку кількості порцій здобувачів освіти 5-9 класів.
Період оскарження:
11.08.2026 12:30 - 22.08.2026 00:00
Дата опублікування:
11.08.2026 12:30
Дата виконання:
22.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 763 886.50 «Послуги з організації шкільного харчування», код ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 (55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування)