-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради- ID: UA-2026-09-01-012027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258823
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради- ID: UA-2026-07-31-007656-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965633
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філілії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2026-02-01-001061-a
- Дата створення : 01.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28141728
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів пільгової категорії Білківського ліцею Білківської сільсько...×-
Кейтерингові послуги для учнів пільгової категорії Білківського ліцею Білківської сільської ра-ди
- ID: UA-2026-02-01-000943-a
- Дата створення : 01.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28141609
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філілії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-12-25-015718-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27771590
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею учнів пільгової категорії Білківської сільсько...×-
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею учнів пільгової категорії Білківської сільської ради
- ID: UA-2025-12-25-012201-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27768105
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-10-13-013122-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26735188
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-09-29-011120-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26589306
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-09-04-005551-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26328853
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для закладів загальної середньої освіти учнів початкових класів Білкі...×-
Кейтерингові послуги для закладів загальної середньої освіти учнів початкових класів Білківської сільської ради
- ID: UA-2025-08-25-013014-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26235851
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-01-25-000318-a
- Дата створення : 25.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24180175
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-01-24-017520-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24179732
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги пільгової категорії в Білківському ліцеї Білківської сільської ради- ID: UA-2025-01-24-017227-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24179438
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської...×-
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філії Піньковицької початкової школи
- ID: UA-2025-01-11-000753-a
- Дата створення : 11.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23990422
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради- ID: UA-2025-01-11-000684-a
- Дата створення : 11.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23990352
Білківський ліцей Білківської сільської ради ЄДРПОУ: 22099996ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -