-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для Білківського ліцею Білківської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-012027-a
Завершена
422 172.00
UAH без ПДВ
Номер:
59f9d579fd624540bbfab08f227a7d91
Внутрішній номер закупівлі:
30258823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-012027-a
Замовник:
Білківський ліцей Білківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22099996
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, село Білки, вулиця Центральна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вараді Мирослава Іванівна +380314475368 bilky.zosh_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
422 172.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для учнів 1-4 класів Білківського ліцею Білківської сільської ради
Кількість
1863 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 11.09.2026
Кейтерингові послуги для учнів 5-11 класів Білківського ліцею Білківської сільської ради
Кількість
4311 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 11.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шестак Петро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859606059
-
Контактна особа:
Шестак Петро Петрович 0673123040
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Ільниця, вул.Шахтарська 7/1
Ціна пропозиції
422 172.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe6fbd6c14f5483ca122cd96862f8c88
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-012027-a-a1
Постачальник:
ФОП Шестак Петро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859606059
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Ільниця, вул.Шахтарська 7/1
Номер договору:
1
Сума договору:
422 172.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 11.09.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний