-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модернізація механічних автомобільних ваг- ID: UA-2023-05-11-010876-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17746831
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт насоса НП200.000-01- ID: UA-2022-10-24-000985-a
- Дата створення : 24.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15650501
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 300х360- ID: UA-2022-10-06-009681-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15520714
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ремонт станції насосної СНД 100/32- ID: UA-2022-09-27-000120-a
- Дата створення : 27.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15434190
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 300х360- ID: UA-2022-09-23-006427-a
- Дата створення : 23.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15416411
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 300х360- ID: UA-2022-09-22-006760-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15404070
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт відцентрованих секційних насосів типу ЦНС 300 – 4 найменування- ID: UA-2021-08-31-001955-b
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11312041
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт відцентрованих секційних насосів типу ЦНС 180 – 5 найменувань- ID: UA-2021-08-31-008428-a
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11312018
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» (ремонт станції СНД 200/32 для 1 біс північної лави пл.к7 шахти «Новодонецька»)
- ID: UA-2021-07-14-000667-a
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10705667
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» (Ремонт станції СНД 100/32 ш. Новодонецька)
- ID: UA-2021-07-01-004000-b
- Дата створення : 01.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10548439
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» (ремонт відцентрованих секційних насосів типу ЦНС 180)
- ID: UA-2021-05-25-002208-b
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10025336
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 – 50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» (ремонт відцентрованих секційних насосів типу ЦНС 300)
- ID: UA-2021-05-25-001743-b
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10024681
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів (Капітальни...×-
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів (Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 60х150, 60х175, 60х250) ш. «Добропільська», ш. «Алмазна»).
- ID: UA-2021-04-29-006881-c
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9736932
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів (Капітальни...×-
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів (Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 180х255 ш. «Новодонецька»)
- ID: UA-2021-04-26-002627-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9675410
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів(Капітальний...×-
ДК 021:2015 – 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів(Капітальний ремонт насосів типу ЦНС 300/360 ш. Новодонецька)
- ID: UA-2021-04-26-001741-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9672234
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК" ЄДРПОУ: 43895975ДК 021:2015: 50511000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосівЗавершена -