• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модернізація механічних автомобільних ваг

Торги відмінено

250 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: 74098d5c893c417c8435ad7cd0642747
Внутрішній номер закупівлі: 17746831
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-11-010876-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Контактна особа: Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.05.2023 15:20 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2023 15:20 - 19.05.2023 08:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 98773300db58453dab2d6383322cea49
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, у зв’язку з помилково обраним кодом ДК
Період оскарження: 11.05.2023 15:29 - 22.05.2023 00:00
Дата опублікування: 11.05.2023 15:29
Дата виконання: 22.05.2023 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴250 000.00 Модернізація механічних автомобільних ваг