-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних зас...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
- ID: UA-2024-05-14-010412-a
- Дата створення : 14.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21554085
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Mercedes-benz (sprinter))
- ID: UA-2024-02-16-002446-a
- Дата створення : 16.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20765620
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Volkswagen Transporter 4)
- ID: UA-2024-02-07-010222-a
- Дата створення : 07.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20671342
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних зас...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
- ID: UA-2023-03-30-006475-a
- Дата створення : 30.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17377954
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -50110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних зас...×-
ДК 021:2015 -50110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»(Сітроен)
- ID: UA-2023-03-06-007632-a
- Дата створення : 06.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17162051
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -50110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних зас...×-
ДК 021:2015 -50110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»(Мерседес спринтер)
- ID: UA-2022-12-28-010128-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16490352
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -7950110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015 -7950110000-9«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»(Сітроен,УАЗ-3741)
- ID: UA-2022-12-27-010361-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16470827
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ГАЗ 3110, Мерседес Спринтер, Volkswagen T4)
- ID: UA-2022-12-07-015482-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16143611
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (УАЗ 39094)
- ID: UA-2022-03-31-002328-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14443038
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ГАЗ 3110)
- ID: UA-2022-03-31-002239-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14442909
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Volkswagen T4 (Transporter))
- ID: UA-2022-03-18-001519-a
- Дата створення : 18.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14384928
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (CITROEN Jumper)
- ID: UA-2021-09-27-005068-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11721724
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Volkswagen T4 (Transporter))
- ID: UA-2021-09-27-003257-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11718746
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (УАЗ 3741)
- ID: UA-2021-09-24-004853-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11697773
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (УАЗ 39094)
- ID: UA-2021-09-23-003456-b
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11670586
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -