-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання П...×-
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
- ID: UA-2025-12-25-003819-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27759774
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання П...×-
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
- ID: UA-2024-12-30-006761-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23909536
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення з ліцензією АСКОД Корпоративний / АСКОД WEB- ID: UA-2024-10-15-012908-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22900632
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання П...×-
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
- ID: UA-2024-04-02-006680-a
- Дата створення : 02.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21182019
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення з ліцензією АСКОД АРМ Керівника- ID: UA-2024-03-26-012278-a
- Дата створення : 26.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21130301
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання П...×-
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
- ID: UA-2024-03-18-009611-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21048282
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання та впровадження системи електронного документообігу- ID: UA-2020-07-22-004625-c
- Дата створення : 22.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5679651
Державна інспекція енергетичного нагляду України ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена