-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт електричних мереж 2-го блоку гол...×-
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт електричних мереж 2-го блоку головного корпусу лікарні КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" із впровадженням заходів енергозбереження - встановлення дахової сонячної електростанції та акумуляторів на вул. П. Орлика, 4 у м. Львові"/ ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-07-30-002367-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29949209
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини приміщень 1-го блоку 9-го поверху з облаштуванням операційних з...×-
Капітальний ремонт частини приміщень 1-го блоку 9-го поверху з облаштуванням операційних залів в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м.Львова» на вул. Миколайчука, 9» за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-07-20-004469-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29854516
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м....×-
Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові
- ID: UA-2026-07-15-011079-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826631
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень сьомого поверху КНП «4-а міська поліклініка м. Львова», просп...×-
Капітальний ремонт приміщень сьомого поверху КНП «4-а міська поліклініка м. Львова», проспект Червоної Калини, будинок 68
- ID: UA-2026-07-15-010785-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826338
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт підвальних приміщень будівлі літ...×-
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт підвальних приміщень будівлі літ. Б-3 з облаштуванням споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття в КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. Пилипа Орлика, 4". Дк 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-06-03-009658-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29425218
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт зовнішніх електричних мереж зі збільшенням електричної потужності...×-
"Капітальний ремонт зовнішніх електричних мереж зі збільшенням електричної потужності будівель КНП "1 медичне об'єднання м. Львова" по вул. Пекарська, 59А"(Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-22-005357-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310138
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт гідроізоляції фундаменту будівлі А-4 КНП "1 територіальне медичне...×-
Капітальний ремонт гідроізоляції фундаменту будівлі А-4 КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. Пилипа Орлика, 4, (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-05-014096-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29125465
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 5-го блоку першого поверху будівлі головного корпусу...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень 5-го блоку першого поверху будівлі головного корпусу КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-04-22-007020-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28990439
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт частини приміщень операційних за...×-
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт частини приміщень операційних залів Центру термічної травми та пластичної хірургії КНП "1 територіальне медичне об'єднання м.Львова" на вул. В. Навроцького, 23 у м. Львові. (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-03-17-006048-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28627747
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини підвальних приміщень 1-го блоку головного корпусу з облаштуванн...×-
Капітальний ремонт частини підвальних приміщень 1-го блоку головного корпусу з облаштуванням кабінету для брахітерапії КНП "1 територіальне медичне об'єднання м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9 (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-02-06-013417-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28220937
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт із утепленням фасаду будівлі КН...×-
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт із утепленням фасаду будівлі КНП "1 територіальне медичне об'єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23 у м. Львові" Коригування. (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-02-06-006071-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28213631
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт замощення території поблизу будівлі 9-го блоку головного корпусу та гос...×-
Капітальний ремонт замощення території поблизу будівлі 9-го блоку головного корпусу та господарського корпусу з облаштуванням заїзду спеціалізованого транспорту КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. Миколайчука, 9 у м. Львові (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-11-28-015909-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27324126
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги...×-
Капітальний ремонт інженерних мереж КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9. Коригування. (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-11-12-015952-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27101272
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт частини території з влаштуванням...×-
Виконання робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт частини території з влаштуванням магнітно-резонансного томографа контейнерного типу в КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9". ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-11-05-004478-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27004107
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт благоустрою території КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львов...×-
«Капітальний ремонт благоустрою території КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова», що обмежена вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика, з влаштуванням інклюзивного простору, пішохідних доріжок для безбар’єрного доступу , теренкурних доріжок , спортивних майданчиків та реабілітаційних зон для повного циклу відновлення протезованих пацієнтів» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-11-04-015425-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26997963
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -