-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-011079-a
Завершена
10 823 874.00
UAH без ПДВ
Номер:
1fd53ba51a94440586851e6f9b5305d2
Внутрішній номер закупівлі:
29826631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-011079-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 823 874.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 18:50 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 18:50 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
31.07.2026 13:16 - 31.07.2026 13:39
Період кваліфікації:
31.07.2026 13:39 - 06.08.2026 15:38
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 823 874.00 «Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)