-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень сьомого поверху КНП «4-а міська поліклініка м. Львова», проспект Червоної Калини, будинок 68
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010785-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
33 009 616.00
UAH без ПДВ
Номер:
7dee7cc799b34279802473b0a6e133fc
Внутрішній номер закупівлі:
29826338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010785-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
33 009 616.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 17:42 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 17:42 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 13:57
Період кваліфікації:
04.08.2026 00:00 - 24.08.2026 10:51
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 009 616.00 «Капітальний ремонт приміщень сьомого поверху КНП «4-а міська поліклініка м. Львова», проспект Червоної Калини, будинок 68» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)