-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по вул.Паркова,2 в м.Буськ Львівської о...×-
Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по вул.Паркова,2 в м.Буськ Львівської області (додаткові роботи) (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-12-13-006499-a
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13082143
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по вул.Галицька,10 в м.Буськ Львівсько...×-
«Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по вул.Галицька,10 в м.Буськ Львівської області (додаткові роботи) (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)»
- ID: UA-2021-12-13-005933-a
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13081328
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області» (К...×-
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-09-02-003687-b
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11342298
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значенн...×-
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, по майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-06-05-006146-b
- Дата створення : 05.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5197925
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значенн...×-
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, по майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-05-19-000818-a
- Дата створення : 19.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5023201
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значенн...×-
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, на майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (І черга – Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2019-11-19-000668-c
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4032121
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА ЄДРПОУ: 05452304ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -