-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту (електромонтажні, сантехнічні та завершальні роботи) с. Довжан...×-
послуги з поточного ремонту (електромонтажні, сантехнічні та завершальні роботи) с. Довжанка вул.Містечко, 41
- ID: UA-2024-11-06-012719-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23154312
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту ФАП с. Лучка- ID: UA-2023-08-09-009586-a
- Дата створення : 09.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18630677
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту АЗПСМ смт. В.Бірки, вул. Грушевського, 45- ID: UA-2023-07-11-006321-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18371591
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення АЗПСМ за адресою смт. В.Березовиця, ву...×-
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення АЗПСМ за адресою смт. В.Березовиця, вул. Т.Шевченка 2
- ID: UA-2023-03-17-008735-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17271226
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового (офісного) приміщення № 127 за адресою вул. Стадникової, 40а в...×-
Поточний ремонт нежитлового (офісного) приміщення № 127 за адресою вул. Стадникової, 40а в м. Тернопіль
- ID: UA-2023-02-13-013582-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16958692
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового (офісного) приміщення № 126 за адресою вул. Стадникової, 40а в...×-
Поточний ремонт нежитлового (офісного) приміщення № 126 за адресою вул. Стадникової, 40а в м. Тернопіль
- ID: UA-2023-02-13-013568-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16958671
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщення АЗПСМ смт. В Березовиця вул.Микулинецька 40а- ID: UA-2022-09-14-009218-a
- Дата створення : 14.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15335183
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Микули...×-
поточний ремонт приміщення Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Микулинецькій, 116г в м. Тернопіль
- ID: UA-2022-05-20-001147-a
- Дата створення : 20.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14635866
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Йосипівка, вул. Лесі Україн...×-
поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Йосипівка, вул. Лесі Українки, 88
- ID: UA-2021-11-25-006352-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12693352
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Острів, вул. Кордуби, 63а- ID: UA-2021-09-06-007817-c
- Дата створення : 06.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11384511
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а- ID: UA-2021-06-03-005552-b
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10173319
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщення АЗПСМ Березовиця по вул Микулинецька ,40а- ID: UA-2021-04-22-005891-a
- Дата створення : 22.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9634082
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт входу з влаштування пандусу КНПТРР "ТРЦПМСД" в с.Підгороднє Терн...×-
Поточний ремонт входу з влаштування пандусу КНПТРР "ТРЦПМСД" в с.Підгороднє Тернопільського району
- ID: UA-2020-12-23-023007-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7975354
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по поточному ремонту приміщень Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с....×-
Роботи по поточному ремонту приміщень Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Настасів
- ID: UA-2019-12-16-005279-b
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4187790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (встановлення захисних ролетів)- ID: UA-2019-11-05-001220-b
- Дата створення : 05.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3969404
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 42588046ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -