-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: пров. Квітневий, 10 у Подільському р...×-
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: пров. Квітневий, 10 у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-25-004860-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182274
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 11-А у Поді...×-
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 11-А у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-07-29-007712-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942925
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: вул. Наталії Ужвій, 10 у Подільськом...×-
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: вул. Наталії Ужвій, 10 у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-07-29-002452-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937670
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: вул. Западинська, 5-А у Подільському...×-
Капітальний ремонт міжбудинкового проходу за адресою: вул. Западинська, 5-А у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-07-29-001848-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937078
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 3...×-
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 30/39 пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
- ID: UA-2026-07-24-000252-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29899108
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некра...×-
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
- ID: UA-2026-06-22-000890-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29602658
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: про...×-
Капітальний ремонт покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: просп. Свободи, 24-Б у Подільському районі м. Києва (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)
- ID: UA-2026-06-16-004521-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29548374
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: про...×-
Капітальний ремонт покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: просп. Європейського Союзу, 62-Б у Подільському районі м. Києва (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)
- ID: UA-2026-06-16-004219-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29548065
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідних груп з облаштуванням пандусу у житловому будинку за адресою: пр...×-
Капітальний ремонт вхідних груп з облаштуванням пандусу у житловому будинку за адресою: проспект Європейського Союзу, 19/3 під.4 у Подільському районі міста Києва
- ID: UA-2026-04-16-000558-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28929484
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку за адресою: просп. Європейського Союзу, 10...×-
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку за адресою: просп. Європейського Союзу, 106 у Подільському районі м. Києва, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації" (заходи з усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2026-03-31-006526-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28777722
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Електриків 26/30А по програмі з ві...×-
Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Електриків 26/30А по програмі з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених внаслідок збройної агресії
- ID: UA-2026-03-06-000230-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28520230
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлов...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: проспект Європейського Союзу 108 п.1 у Подільському районі міста Києва
- ID: UA-2025-11-14-006689-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27126779
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлов...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: проспект Європейського Союзу 106 п.1 у Подільському районі міста Києва
- ID: UA-2025-11-14-006346-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27126453
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлов...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: проспект Європейського Союзу, 100 під'їзд 2 у Подільському районі міста Києва
- ID: UA-2025-10-31-007938-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26961758
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлов...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням пандусу (заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: проспект Європейського Союзу 108 п.1 у Подільському районі міста Києва
- ID: UA-2025-10-31-007052-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26960881
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -