-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька сп...×-
Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2026-06-24-006149-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636105
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-12-23-010905-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27722104
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-12-22-007842-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27693972
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-12-17-024184-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27627045
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-11-25-008973-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258168
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-09-16-003243-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26442889
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт санвузлів із влаштуванням септику у Комунальному закладі Львівської обл...×-
Капітальний ремонт санвузлів із влаштуванням септику у Комунальному закладі Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2025-09-02-002266-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26298540
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт водомережі харчоблоку Комунального закладу Львіської обласної ради "Л...×-
поточний ремонт водомережі харчоблоку Комунального закладу Львіської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2024-09-20-006866-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22654528
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридору навчального корпусу №2 комунального закладу Львівської обласної р...×-
Поточний ремонт коридору навчального корпусу №2 комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2023-12-12-021240-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20028904
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт з метою усуне...×-
ДК 021:2015: 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт з метою усунення незадовільного стану харчоблоку та їдальні для дітей з особливими освітніми потребами Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа" за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Лівчиці, вул. Шевченка, 13)
- ID: UA-2023-12-01-014634-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19869099
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту стін у будівлі Комунального закладу Львівської обласної ради &...×-
Послуги з поточного ремонту стін у будівлі Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2023-10-23-009939-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19377322
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт класної кімнати Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчиц...×-
поточний ремонт класної кімнати Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
- ID: UA-2023-07-06-009798-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18336782
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТЕПЕНІВ" ЄДРПОУ: 22351964ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-07-06-006112-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18333212
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТЕПЕНІВ" ЄДРПОУ: 22351964ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту сходової клітки із заміною електромережі- ID: UA-2022-08-11-007485-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15086859
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ I-II СТУПЕНІВ" ЄДРПОУ: 22351964ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Влаштування зовнішнього освітлення Лівчицької спеціальної школи (Поточний ремонт)- ID: UA-2022-08-05-003079-a
- Дата створення : 05.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15042373
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ I-II СТУПЕНІВ" ЄДРПОУ: 22351964ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -