-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт приміщення банно- прального комплексу інв.№101310023 в МРЦ МВС України...×-
«Капітальний ремонт приміщення банно- прального комплексу інв.№101310023 в МРЦ МВС України «Кремінці», за адресою вул. Шевченка 1, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано – Франківської області»(ДОДАТКОВІ РОБОТИ)
- ID: UA-2025-11-07-008681-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27042502
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт будівель (залу ЛФК інв.№101310012, головного корпусу інв.№101320004, а...×-
«Капітальний ремонт будівель (залу ЛФК інв.№101310012, головного корпусу інв.№101320004, адміністративного корпусу інв.№101320005), для облаштування необхідними елементами безбар’єрності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в МРЦ МВС України «Кремінці», за адресою вул. Шевченка 1, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано – Франківської області»(ДОДАТКОВІ РОБОТИ)
- ID: UA-2025-10-23-006088-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862385
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт- ID: UA-2025-08-26-008514-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26244700
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт- ID: UA-2025-07-23-004736-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25950869
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт- ID: UA-2025-07-07-007231-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25811636
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщення банно- прального комплексу інв.№101310023 в МРЦ МВС України...×-
«Капітальний ремонт приміщення банно- прального комплексу інв.№101310023 в МРЦ МВС України «Кремінці», за адресою вул. Шевченка 1, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано – Франківської області»
- ID: UA-2025-06-11-003552-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25568217
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт- ID: UA-2025-04-09-011410-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24968709
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт- ID: UA-2025-04-08-004994-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24947436
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі боксу №11, Гаражу "Л", МРЦ МВС України "Кремінці&q...×-
Поточний ремонт покрівлі боксу №11, Гаражу "Л", МРЦ МВС України "Кремінці", за адресою: вул.Шевченка,1, с.Татарів, Надвірнянський район, Івано-Франківської області ( інв. № 101310022)
- ID: UA-2024-11-05-006563-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23131741
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2024-10-30-006651-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23074288
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт димоходу споруди паливної (котельні) МРЦ МВС України "Кремінці&quo...×-
Капітальний ремонт димоходу споруди паливної (котельні) МРЦ МВС України "Кремінці", за адресою: вул. Шевченка1, Надвірнянський район, Івано - Франківської області (інв.номер 101310025)
- ID: UA-2024-10-04-009326-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22796492
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщення залу ЛФК інв..№101310012»- ID: UA-2023-11-10-006983-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19590045
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів, вул. Шевченка1, Івано - Франківська область.
- ID: UA-2023-06-15-006894-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18115485
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів, вул. Шевченка1, Івано - Франківська область.
- ID: UA-2023-05-16-003393-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17783256
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень головного корпусу інв.№101320004 МРЦ МВС України "Кремінці&...×-
Поточний ремонт приміщень головного корпусу інв.№101320004 МРЦ МВС України "Кремінці", с. Татарів, вул. Шевченка1.
- ID: UA-2022-12-16-011822-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16306218
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -