-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів, вул. Шевченка1, Івано - Франківська область.
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-003393-a
Торги не відбулися
620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
Номер:
b55ce14cb84c4b9aae20a621b75b3fbf
Внутрішній номер закупівлі:
17783256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-003393-a
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733802
-
Адреса:
78596, Україна, Івано-Франківська область, село Татарів, вул.Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бойко Мирослава Юріївна +380977779728 kreminci@mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 10:53 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 10:53 - 24.05.2023 10:58
Період кваліфікації:
24.05.2023 11:02 - 30.05.2023 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщень головного корпусу ін.№101320004 за адресою с.Татарів, вул. Шевченка1, Івано - Франківська область.