-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-007231-a
Торги не відбулися
9 433 815.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 94 338.15 UAH
мін. крок: 1% або 94 338.15 UAH
Номер:
5d8bb95946e54eeda23d1a7a284b119c
Внутрішній номер закупівлі:
25811636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-007231-a
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733802
-
Адреса:
78596, Україна, Івано-Франківська область, село Татарів, вул.Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бойко Мирослава Юріївна +380977779728 kremincimrc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 433 815.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2025 14:45 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2025 14:45 - 22.07.2025 14:44
Аукціон:
з 23.07.2025 12:28
Період кваліфікації:
22.07.2025 14:44 - 23.07.2025 10:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 433 815.40 Капітальний ремонт