-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»: «Реконструкція системи...×-
Код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»: «Реконструкція системи теплопостачання (внутрішніх мереж) із влаштуванням комерційного вузла обліку та індивідуального теплового пункту в будівлі Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України по вул. Академіка Заболотного, 150 у м. Києві».
- ID: UA-2021-10-29-005643-a
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12215962
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чи...×-
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чистих приміщень в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України для створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами, яка відповідає ДСТУ ISO 14644-1:2009, розташованою за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150)
- ID: UA-2021-10-25-013465-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12136299
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чи...×-
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чистих приміщень в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України для створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами, яка відповідає ДСТУ ISO 14644-1:2009, розташованою за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150)
- ID: UA-2021-10-08-001874-c
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11901305
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чи...×-
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чистих приміщень в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України для створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами, яка відповідає ДСТУ ISO 14644-1:2009, розташованою за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150)
- ID: UA-2021-09-17-002666-c
- Дата створення : 17.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11579271
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт нежитлови...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 150)
- ID: UA-2021-09-16-006101-c
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11568961
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація ( Капітальний ремонт нежитло...×-
«Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація ( Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБГ НАН України), за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного,150)»
- ID: UA-2021-09-08-004356-b
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11429225
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики Націона...×-
Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (ІМБГ НАН України), за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 150
- ID: UA-2021-08-26-002478-c
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11240969
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики Націона...×-
Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (ІМБГ НАН України), за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 150
- ID: UA-2021-08-18-013579-a
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11171345
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень лабораторій Інституту молекулярної біології і генетики Національ...×-
Поточний ремонт приміщень лабораторій Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (каб. №219, №221 вул. Академіка Заболотного, 150 м.Київ, Україна, 03143)
- ID: UA-2019-04-23-000781-b
- Дата створення : 23.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3272839
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення лабораторії Інституту молекулярної біології і генетики Націонал...×-
Поточний ремонт приміщення лабораторії Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (каб.231, вул. Академіка Заболотного, 150, м. Київ, Україна, 03143)
- ID: UA-2018-05-04-000393-b
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1941777
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт чоловічих туалетів на 1-му та 2-му поверсі по вул. Заболотного, 150, ремон...×-
Поточний ремонт чоловічих туалетів на 1-му та 2-му поверсі по вул. Заболотного, 150, ремонт підлоги в лабораторії
- ID: UA-2017-01-19-000602-a
- Дата створення : 19.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 490845
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України ЄДРПОУ: 05417101ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт чоловічих туалетів на 1-му та 2-му поверсі по вул. Заболотного,150- ID: UA-2016-12-15-001440-b
- Дата створення : 15.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 403980
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України ЄДРПОУ: 05417101ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -