-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 150)
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-006101-c
Завершена
4 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 750.00 UAH
Номер:
b5dbdecb99324222965577119c2240d7
Внутрішній номер закупівлі:
11568961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-006101-c
Замовник:
Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417101
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, м. Київ, академіка Заболотного, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санченко Ольга Миколаївна 380442000326 o.a.sanchenko@imbg.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 750.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 18:57 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2021 18:57 - 02.10.2021 00:00
Аукціон:
04.10.2021 15:23 - 04.10.2021 15:46
Період кваліфікації:
04.10.2021 15:46 - 04.10.2021 16:32
Період завантаження договору:
04.10.2021 16:32 - 24.10.2021 16:32
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані Роботи здійснюється на підставі підписаних Сторонами Договору, документів про обсяги виконаних робіт та їх вартість (Акт приймання виконаних будівельних робіт (форми № КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та їх витрати (форми № КБ-3).
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт нежитлових приміщень Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 150)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 27.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НВО УКРСОВПРОЕКТ"
Оскарження: 04.10.2021 16:32 - 15.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31281366
-
Контактна особа:
Мирошніченко Віталій 380442876042 USP@NPO.KIEV.UA
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вулиця Богдана Гаврилишина,14
Оскарження: 04.10.2021 16:32 - 15.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 142 700.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 142 700.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2021 16:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
84
Скарги
0
ТОВ "АГРАНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42143944
-
Контактна особа:
Шкуренко Володимир 380674070271 P0674070271@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 02660, м.Київ, вул.Магнітогорська, 1
Початкова пропозиція
4 148 256.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 148 256.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
92a93de83763436d85dd92fd31e137ed
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-006101-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НВО УКРСОВПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31281366
-
Контактна особа:
Мирошніченко Віталій 380442876042 USP@NPO.KIEV.UA
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вулиця Богдана Гаврилишина,14
Номер договору:
Т2021
Сума договору:
4 142 667.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 452 223.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.10.2021 01:00
Статус:
Виконаний