-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чистих приміщень в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України для створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами, яка відповідає ДСТУ ISO 14644-1:2009, розташованою за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150)
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-013465-b
Завершена
8 857 299.65
UAH з ПДВ
Номер:
006ebbdb0fb04721b91e3f56b24373ee
Внутрішній номер закупівлі:
12136299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-013465-b
Замовник:
Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417101
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, м. Київ, академіка Заболотного, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санченко Ольга Миколаївна 380442000326 o.a.sanchenko@imbg.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.2 ч.1) ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
8 857 299.65 UAH з ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані Роботи здійснюється на підставі підписаних Сторонами Договору, документів про обсяги виконаних робіт та їх вартість (Акт приймання виконаних будівельних робіт (форми № КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та їх витрати (форми № КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Влаштування комплексу чистих приміщень в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України для створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами, яка відповідає ДСТУ ISO 14644-1:2009, розташованою за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛОК СІЕРЕС"
Оскарження: 25.10.2021 16:48 - 04.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42695876
-
Контактна особа:
Лозовенко Олександр Петрович +380977329741 lozovenko@blockcrs.com http://www.blockcrs.com/
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, м. Київ, Вулиця ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Оскарження: 25.10.2021 16:48 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції
8 857 299.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 16:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
794c0c044ffc4ed797c2a40d2c4496ff
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-013465-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛОК СІЕРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42695876
-
Контактна особа:
Лозовенко Олександр Петрович +380977329741 lozovenko@blockcrs.com http://www.blockcrs.com/
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, м. Київ, Вулиця ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Номер договору:
МТ11/21
Сума договору:
8 857 285.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 381 070.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний