-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради- ID: UA-2026-06-09-003570-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29476097
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі, підлоги та заміна електромережі в кабінеті інформатики Наркевицьког...×-
Поточний ремонт стелі, підлоги та заміна електромережі в кабінеті інформатики Наркевицького ліцею по вул. Польового Максима, 8, смт. Наркевичі Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2023-12-07-000593-a
- Дата створення : 07.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19938084
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі в приміщені Наркевицької дитячої школи мистецтв по вул. Театральна,...×-
Поточний ремонт стелі в приміщені Наркевицької дитячої школи мистецтв по вул. Театральна, 9, смт. Наркевичі, Волочиського району Хмельницької області (код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-09-25-008537-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19077181
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі в приміщені будинку культури по вул. Тепатральна, 1, смт. Наркевичі,...×-
Поточний ремонт стелі в приміщені будинку культури по вул. Тепатральна, 1, смт. Наркевичі, Волочиського району Хмельницької області (код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-09-25-008160-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19076793
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходової клітини Наркевицької ЗОШ смт. Наркевичі Хмельницької області- ID: UA-2022-06-10-000266-a
- Дата створення : 10.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14725874
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту сходів в смт. Наркевичі Волочиського району Хмельницької област...×-
Роботи з поточного ремонту сходів в смт. Наркевичі Волочиського району Хмельницької області
- ID: UA-2020-08-03-001507-b
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5786644
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт стелі коридору першого поверху приміщення Наркевицької амбулаторії загальн...×-
Поточний ремонт стелі коридору першого поверху приміщення Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Лісова, 1, в смт. Наркевичі, Волочиського району, Хмельницької області
- ID: UA-2020-06-09-000461-c
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5202938
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі Трительницької сільської ради по вул. Центральна, 7 в с. Трител...×-
Капітальний ремонт будівлі Трительницької сільської ради по вул. Центральна, 7 в с. Трительники Волочиського району Хмельницької області
- ID: UA-2020-04-23-000049-a
- Дата створення : 23.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4894953
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Садова, 1 в с. Пахут...×-
Капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Садова, 1 в с. Пахутинці, Наркевицької ОТГ, Хмельницької області (код ДК 021-2015-45453000-7). (Коригування)
- ID: UA-2020-04-13-000017-a
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4803565
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт опалювальної системи (встановлення твердопаливного котла) в Наркевицькі...×-
Капітальний ремонт опалювальної системи (встановлення твердопаливного котла) в Наркевицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Наркевичі Волочиського району Хмельницької області. Джерело фінансування - місцевий бюджет
- ID: UA-2019-12-24-001855-c
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4256425
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиць Лісова, Кутова і Михай...×-
Капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиць Лісова, Кутова і Михайлівська та провулок Миру в с. Шмирки Наркевицької ОТГ Хмельницької області. Джерело фінансування - місцевий бюджет
- ID: UA-2019-12-24-003831-b
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4252949
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з реконструкції системи газопостачання за адресою: с. Бубнівка, вул. Шкіль...×-
Виконання робіт з реконструкції системи газопостачання за адресою: с. Бубнівка, вул. Шкільна,18. Джерело фінансування місцевий бюджет
- ID: UA-2019-12-12-000005-c
- Дата створення : 12.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4159036
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення твердопаливного котла в Наркевицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Наркевичі Волочи...×-
Встановлення твердопаливного котла в Наркевицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Наркевичі Волочиського району Хмельницької області
- ID: UA-2019-12-10-000737-c
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4144323
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиць Лісова, Кутова, Шкільн...×-
Капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиць Лісова, Кутова, Шкільна, Польова і Миру в с. Шмирки Наркевицької ОТГ Хмельницької області (Джерело фінансування - державний бюджет (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад) , співфінансування місцевий бюджет)
- ID: UA-2019-11-18-001378-b
- Дата створення : 18.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4026536
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Садова, 1 в с. Пахут...×-
Капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Садова, 1 в с. Пахутинці, Наркевицької ОТГ, Хмельницької області (код ДК 021-2015-45453-7). (Коригування)
- ID: UA-2019-10-10-000135-c
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3875231
Наркевицька селищна рада Волочиського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -