-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ганку будівлі громадського призначення літера Е-1 за адресою вулиця заріча...×-
Поточний ремонт ганку будівлі громадського призначення літера Е-1 за адресою вулиця зарічанська №9, село Циркуни, харківського району, Харківської області
- ID: UA-2025-11-18-006008-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27161617
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харк...×-
Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська 9, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-10-16-015445-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19302064
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с...×-
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-06-12-014550-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18075580
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт Ангару (спортивної зали) Літ. «Е-1» Комунального Закладу «Русько-Тишківськ...×-
Поточний ремонт Ангару (спортивної зали) Літ. «Е-1» Комунального Закладу «Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області» за адресою: с.Руські Тишки, вул.Липецька, буд. 100-А, Харківського району, Харківської області, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-11-24-015999-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12681850
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини м'якої покрівлі основної будівлі КЗ "Русько-Тишківський...×-
Поточний ремонт частини м'якої покрівлі основної будівлі КЗ "Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області"
- ID: UA-2021-11-11-002351-b
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12429852
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт частини їдальні Циркунівської школи, в якій розташований комунальний закла...×-
Поточний ремонт частини їдальні Циркунівської школи, в якій розташований комунальний заклад Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області, за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Циркуни, вул.Соборна, 32, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-08-07-000385-a
- Дата створення : 07.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11017988
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини харчоблоку Русько-Тишківської школи, в якій розташований комунальн...×-
Поточний ремонт частини харчоблоку Русько-Тишківської школи, в якій розташований комунальний заклад Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області, за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Руські Тишки, вул.Липецька, 100-А, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-08-07-000359-a
- Дата створення : 07.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11017944
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт частини Ангару (спортивної зали) Літ. «Е-1» Комунального Закладу «Руськ...×-
Капітальний ремонт частини Ангару (спортивної зали) Літ. «Е-1» Комунального Закладу «Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області» за адресою: с.Руські Тишки, вул.Липецька, буд. 100-А, Харківського району, Харківської області, ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-08-07-000343-a
- Дата створення : 07.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11017923
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт ґанку будинку культури, що розташований за адресою: Харківська область, Ха...×-
Поточний ремонт ґанку будинку культури, що розташований за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Циркуни, вул. Соборна, буд.26-а, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-07-14-004406-b
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10722934
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт сценічної площадки, що розташована за адресою: Харківська область, Харківс...×-
Поточний ремонт сценічної площадки, що розташована за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Циркуни, вул.Соборна, буд.26-а, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-07-14-004398-b
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10722918
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі гімнастичного залу Русько-Тишківського ліцею, що розташований за ад...×-
Поточний ремонт стелі гімнастичного залу Русько-Тишківського ліцею, що розташований за адресою: с. Руські Тишки, вул. Липецька, буд. 100-А
- ID: UA-2021-04-16-003794-a
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9557822
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення адміністративної будівлі за адресою: с. Руські Тишки, вул. Клен...×-
Поточний ремонт приміщення адміністративної будівлі за адресою: с. Руські Тишки, вул. Кленова, буд. 1-А
- ID: UA-2021-04-16-006396-b
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9556947
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Циркуни, роз...×-
Поточний ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Циркуни, розташованої за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська,9.
- ID: UA-2021-03-17-015206-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9106510
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Руські Тишки...×-
Поточний ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Руські Тишки, розташованої за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Руські Тишки, вул. 40 років Перемоги,10.
- ID: UA-2021-03-17-003313-a
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9105862
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вуличного освітлення за адресою: Харківська область, Харківський район с....×-
Поточний ремонт вуличного освітлення за адресою: Харківська область, Харківський район с. Циркуни вул Зелена
- ID: UA-2020-12-24-007979-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8005370
Циркунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -