-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт коридору на третьому поверсі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по...×-
Капітальний ремонт коридору на третьому поверсі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143 в с. Юрківка
- ID: UA-2021-06-29-001289-b
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10507985
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати №29 Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Централ...×-
Поточний ремонт класної кімнати №29 Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143 в с. Юрківка» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-18-013122-c
- Дата створення : 18.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10418341
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт спортивного залу КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврій...×-
Поточний ремонт спортивного залу КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
- ID: UA-2021-06-16-013536-b
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10374695
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. За...×-
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
- ID: UA-2021-06-16-009292-b
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10368808
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт коридору на третьому поверсі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по...×-
Капітальний ремонт коридору на третьому поверсі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143 в с. Юрківка (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-11-011356-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10309211
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт спортивного залу КЗ "НВК"Перспектива" по вул. Запорізька, 1...×-
Поточний ремонт спортивного залу КЗ "НВК"Перспектива" по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-08-003045-c
- Дата створення : 08.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10237053
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати №29 Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Централ...×-
Поточний ремонт класної кімнати №29 Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143 в с. Юрківка (код ДК 021:2015 45450000 -6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-03-003675-c
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10176533
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт кімнат № 6 та № 7 Таврійської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізь...×-
Поточний ремонт кімнат № 6 та № 7 Таврійської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 201 в с. Таврійське (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-03-001459-c
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10168897
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати № 13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. З...×-
Поточний ремонт класної кімнати № 13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-01-004041-c
- Дата створення : 01.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10136693
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт класних кімнат та кори...×-
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт класних кімнат та коридору Таврійської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 201, с. Таврійське Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-15-000547-a
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4827048
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень, системи опал...×-
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень, системи опалення та каналізації майстерні КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128, с. Таврійське Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-14-000584-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814800
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт класної кімнати та кор...×-
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт класної кімнати та коридору на другому поверсі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143, с. Юрківка Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-13-000634-a
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4805526
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт кімнат №4, №5 та утепле...×-
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт кімнат №4, №5 та утеплення частини фасаду будівлі КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Поштова,26а, с.Таврійське Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-13-000137-a
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4803969
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт ганку та цоколю будівлі...×-
Інші завершальні будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт ганку та цоколю будівлі Юрківської філії КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Центральна, 143, с. Юрківка Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-10-000195-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4794475
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(Інші завершальні будівельні роботи), по об’єкту «Поточний ремонт приміщень адмінбудинку...×-
(Інші завершальні будівельні роботи), по об’єкту «Поточний ремонт приміщень адмінбудинку по вул. Центральна, 159, с. Юрківка Оріхівського району Запорізької області»
- ID: UA-2020-04-09-000579-a
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4786777
Таврійська сільська рада Оріхівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 04352475ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -