• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт спортивного залу КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське

Завершена

140 940.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 704.70 UAH
Номер: ed33da85e2d54782b4ae14c36b69de80
Внутрішній номер закупівлі: 10374695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-013536-b   
Замовник: Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Контактна особа: Свириденко Микола Олександрович 380997629939 tavotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 140 940.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 704.70 UAH
Період уточнення: 16.06.2021 16:23 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2021 16:23 - 05.07.2021 12:00
Аукціон: 06.07.2021 13:12 - 06.07.2021 13:33
Період кваліфікації: 06.07.2021 13:33 - 08.07.2021 14:13
Період завантаження договору: 08.07.2021 14:13 - 28.07.2021 14:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт спортивного залу КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 70540, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, село Таврійське, вул. Запорізька, буд. 128 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Каскад-Газ

Оскарження: 08.07.2021 14:13 - 19.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 140 177.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 177.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2021 14:13
Відповіді на вимоги 10
Документи 37
Скарги 0
ФОП Авраменко Віталій Григорович
Початкова пропозиція 140 934.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 934.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: afe7e1052a28481db380d746b92b0b70
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-16-013536-b-b1
Постачальник: ПП Каскад-Газ
Номер договору: 13
Сума договору: 140 177.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.07.2021 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 13.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s