-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт джерела нецентралізованого водопостачання, розташованого по вулиці Серг...×-
Капітальний ремонт джерела нецентралізованого водопостачання, розташованого по вулиці Сергія Балаклицького в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-04-001074-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289878
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний №...×-
Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний № 3713-Ха), за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська
- ID: UA-2026-09-03-005926-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279352
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку...×-
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі вул. Сумський шлях, 178
- ID: UA-2026-09-02-007887-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266675
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт шахтного колодязю за адресою: м. Дергачі, провулок Освітній, 14, Харківськ...×-
Поточний ремонт шахтного колодязю за адресою: м. Дергачі, провулок Освітній, 14, Харківського району, Харківської області
- ID: UA-2026-08-14-008047-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091511
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Ха...×-
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська (капітальний ремонт)
- ID: UA-2026-08-13-006516-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30076449
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи нежитлової будівлі літ "А-2", за адресою: Хар...×-
Капітальний ремонт вхідної групи нежитлової будівлі літ "А-2", за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, площа Перемоги, 5. Коригування
- ID: UA-2026-08-11-007914-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051572
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Професійна м. Дергачі, Ха...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Професійна м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-06-008102-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014189
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Хлібороба(біля будинку 79)...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Хлібороба(біля будинку 79) м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-06-007762-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013870
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Сумський шлях, 178 м. Дер...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Сумський шлях, 178 м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-06-007320-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013431
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Центральна,23, м. Дергачі,...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Центральна,23, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-06-006855-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012967
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою в-д Український, м. Дергачі, Ха...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою в-д Український, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-05-011085-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004278
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Калинова (ліва частина), м...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Калинова (ліва частина), м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-05-010852-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004055
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Молодіжна, м. Дергачі, Хар...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Молодіжна, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-05-010641-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003833
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Січова м. Дергачі, Харківс...×-
Послуги з поточного ремонту ігрового майданчику за адресою вул. Січова м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
- ID: UA-2026-08-05-010445-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003644
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту братських та одиноких могил, памятників, меморіалів, памятних...×-
Послуги з поточного ремонту братських та одиноких могил, памятників, меморіалів, памятних знаків, інших споруд загиблим воїнам, інших особистостей, та прилеглої до них території
- ID: UA-2026-07-27-006909-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917578
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -