• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі вул. Сумський шлях, 178

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ СУМСЬКИЙ ШЛЯХ 178", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)

3 941 306.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
09
год
49
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6af355dc4556423a90a3660cce917522
Внутрішній номер закупівлі: 30266675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007887-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 941 306.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:18 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:18 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:18 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 941 306.00 Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі вул. Сумський шлях, 178