• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний № 3713-Ха), за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ БРАТСЬКА МОГИЛА", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 10:00)

2 008 766.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
09
год
48
хв
09
сек
Гарантія - 10 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 71fa2d3c490a4aed96a08e873e70d863
Внутрішній номер закупівлі: 30279352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005926-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 008 766.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:20 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:20 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:20 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 008 766.00 Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний № 3713-Ха), за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська