-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька...×-
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2021-05-24-008425-b
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10011407
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька...×-
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл.
- ID: UA-2021-03-17-010777-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9100157
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька...×-
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл. (№31-35)
- ID: UA-2021-02-12-007784-c
- Дата створення : 12.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8596672
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту "Капітальний ремонт будівель пологовог...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту "Капітальний ремонт будівель пологового відділення, головного лікувального корпусу (трьох поверхової будівлі), лікувально-терапевтичного корпусу (Облаштування системи лікавальногно газопостачання) Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м. Торецька, за адресою: Донецька обл., м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55".
- ID: UA-2020-07-15-004872-c
- Дата створення : 15.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5598634
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покр...×-
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
- ID: UA-2020-06-19-006196-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5341493
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівель пологового відділення, головного лікувального корпусу (трьох...×-
«Капітальний ремонт будівель пологового відділення, головного лікувального корпусу (трьох поверхової будівлі), лікувально-терапевтичного корпусу (Облаштування системи лікувального газопостачання) Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня» м. Торецька, за адресою:Донецька обл., м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55»
- ID: UA-2020-06-10-005345-b
- Дата створення : 10.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5225545
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покр...×-
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
- ID: UA-2020-05-15-001682-b
- Дата створення : 15.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5001723
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення -...×-
"Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення - 3 -х поверхова, розташованої за адресою: Донецька обл., м.Торецьк, смт Новгородське вул. Волі 2г"
- ID: UA-2018-11-01-000431-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2526520
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення -...×-
"Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення - 3 -х поверхова, розташованої за адресою: Донецька обл., м.Торецьк, смт Новгородське вул. Волі 2г"
- ID: UA-2018-10-19-001144-b
- Дата створення : 19.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2483408
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Передача функцій Замовника для проведення наступних робіт по будівництву об'єкту &quo...×-
Передача функцій Замовника для проведення наступних робіт по будівництву об'єкту "Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення - 3 -х поверхова, розташованої за адресою: Донецька обл., м.Торецьк, смт. Новгородське вул. Волі 2г"
- ID: UA-2018-10-19-000948-b
- Дата створення : 19.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2482791
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі пологового відділення Центральної міської лікарні в м. Торецьк...×-
Капітальний ремонт будівлі пологового відділення Центральної міської лікарні в м. Торецьк по вул. Центраьна, 55(заміна вікон та дверей)
- ID: UA-2018-06-27-000065-a
- Дата створення : 27.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2127926
КУ ""Центральна міська лікарня"" ЄДРПОУ: 01990418ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі пологового відділення Центральної міської лікарні в м Торецьк...×-
Капітальний ремонт будівлі пологового відділення Центральної міської лікарні в м Торецьк по вул. Центральна, 55 (заміна вікон та дверей)
- ID: UA-2018-04-16-000852-a
- Дата створення : 16.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1882467
КУ ""Центральна міська лікарня"" ЄДРПОУ: 01990418ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі поліклініки Центральної міської лікарні в м Торецьк по вул. Це...×-
Капітальний ремонт будівлі поліклініки Центральної міської лікарні в м Торецьк по вул. Центральна, 55 (заміна вікон та дверей)
- ID: UA-2018-04-16-000823-a
- Дата створення : 16.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1882432
КУ ""Центральна міська лікарня"" ЄДРПОУ: 01990418ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт будівлі поліклініки Центральної міської лікарні в м Торецьк по вул. Ц...×-
«Капітальний ремонт будівлі поліклініки Центральної міської лікарні в м Торецьк по вул. Центральна, 55 (заміна вікон та дверей)»
- ID: UA-2018-04-16-000764-a
- Дата створення : 16.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1882364
КУ ""Центральна міська лікарня"" ЄДРПОУ: 01990418ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт лікарняного ліфту Б5-ГВ вантажопідйомністю 500кг «Центральної міської л...×-
Капітальний ремонт лікарняного ліфту Б5-ГВ вантажопідйомністю 500кг «Центральної міської лікарні» м. Торецьк Донецької області
- ID: UA-2018-03-02-000538-c
- Дата створення : 02.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1833960
КУ ""Центральна міська лікарня"" ЄДРПОУ: 01990418ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -