-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту даху будівлі харчоблоку- ID: UA-2025-11-26-018416-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27287630
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-09-11-012924-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26408886
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-09-11-012771-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26408738
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2025-07-14-002453-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25867395
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-05-30-006391-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25465574
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт елементів благоустрою території Комунального некомерційного підприємств...×-
Капітальний ремонт елементів благоустрою території Комунального некомерційного підприємства «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради за адресою: Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський район, місто Ямпіль, вулиця Пирогова, 1 (аварійні, відновні роботи)
- ID: UA-2024-10-24-011222-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23013409
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтової шахти з заміною обладнання головного лікувального корпусу КНП...×-
Капітальний ремонт ліфтової шахти з заміною обладнання головного лікувального корпусу КНП "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради по вул. Пирогова, 1 в м. Ямпіль Вінницької області
- ID: UA-2023-08-11-009843-a
- Дата створення : 11.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18656588
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту: "Реконструкція частини першого поверху головного лікувального...×-
Роботи по об'єкту: "Реконструкція частини першого поверху головного лікувального корпусу ВЕ(Н)МД КНП "Ямпільська ЦРЛ" з добудовою критого в'їзду для автотранспорту медичної допомоги за адресою: Україна, Вінницька обл., Ямпільський р-н, м. Ямпіль, вул. Пирогова, 1" (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2022-06-20-001354-a
- Дата створення : 20.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14768076
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція електричних мереж для приєднання головного лікувального корпусу КНП "Ям...×-
Реконструкція електричних мереж для приєднання головного лікувального корпусу КНП "Ямпільська територіальна лікарня"Ямпільської міської ради по вул. Пирогова, 1 в м. Ямпіль Вінницької області (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-10-05-013972-b
- Дата створення : 05.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11847083
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Реконструкція системи киснепостачання головного лікувального корпусу Комунального некомерц...×-
Реконструкція системи киснепостачання головного лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради за адресою: Україна, Вінницька обл., Ямпільський район, м.Ямпіль, вул. Пирогова, 1 (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, Проведення робіт з монтажу (реконструкції) системи киснепостачання)
- ID: UA-2021-05-18-005045-c
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9925667
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень санвузлів будівлі Комунального некомерційного підприємства "...×-
Поточний ремонт приміщень санвузлів будівлі Комунального некомерційного підприємства "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради за адресою: Україна, Вінницька обл., Ямпільський р-н, м.Ямпіль, вул.Пирогова, 1 (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, Поточний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2)
- ID: UA-2021-04-21-005903-a
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9622932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по облаштуванню критого підїзду до відділення екстренної невідкладної меди...×-
Виконання робіт по облаштуванню критого підїзду до відділення екстренної невідкладної медичної допомоги (реконструкція)
- ID: UA-2019-12-11-004875-b
- Дата створення : 11.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4158736
Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт хіркргічного відділення (додаткові роботи)- ID: UA-2019-07-12-001713-b
- Дата створення : 12.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3574843
Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт хірургічного відділення КУ "Ямпільська ЦРЛ" (додаткові роботи...- ID: UA-2018-11-26-001801-b
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2688372
Комунальна установа "Ямпільська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт хірургічного відділення головного корпусу КУ "Ямпільська ЦРЛ"- ID: UA-2018-06-05-000507-a
- Дата створення : 05.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2179711
Комунальна установа "Ямпільська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982726ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -