-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт хірургічного відділення КУ "Ямпільська ЦРЛ" (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2018-11-26-001801-b
Капітальний ремонт хірургічного відділення КУ "Ямпільська ЦРЛ" (додаткові роботи)
Завершена
1 358 498.78
UAH з ПДВ
Номер:
f136e4c93f754715a4798a6380c30631
Внутрішній номер закупівлі:
2688372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-26-001801-b
Замовник:
Комунальна установа "Ямпільська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, Пирогова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Олег Іванович 380433621052 yamp_likar@ukr.net http://c2n.info/vincrlympol
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
За результатами проведених відкритих торгів UA-2018-06-23-000279-b на закупівлю робіт «Капітальний ремонт хірургічного відділення головного корпусу КУ Ямпільска ЦРЛ по вул. Пирогова 1, м. Ямпіль, Ямпільського району, Вінницької області» був визначений переможець торгів ТОВ «Будспец монтаж», з яким укладено договір №134 від 16 липня 2018 року на суму 3388274,40 грн.. Проведення робіт з капітального ремонту хірургічного відділення головного корпусу проводяться у відповідності до робочого проекту, який пройшов відповідний експертний висновок ТОВ «ВІНСТРАТЕГІЯ – БУДЕКСПЕРТИЗА» від 11 травня 2017 року №125 (16/04)-17-ЕП. Під час виконання будівельних робіт були виявлені роботи, які не були зазначені або були зазначені в неповному обсязі в початковому проекті, а саме:
- загально будівельні роботи (підготовчі роботи, двері, відкоси дверні, стіни, віконні укоси, перегородки, стелі, підлоги);
- електротехнічні рішення (електроосвітлення);
- водопровід та каналізація (водопровід);
- опалення та вентиляція (опалення).
Дані роботи технічно пов’язані з основним проектом. Даний робочий проект відкоригований у листопаді 2018 році та отримав позитивний експертний висновок ТОВ ТОВ «ВІНСТРАТЕГІЯ – БУДЕКСПЕРТИЗА» від 23 листопада 2018 року №665-18-ЕК. Загальна вартість додаткових робіт з ПДВ є такою, що не перевищує 50% вартості первинного договору №134 від 16 липня 2018 року, та складає 1358498,78 грн..
Враховуючи вищевикладене наявні підстави для застосування переговорної процедури з ТОВ «Будспец монтаж» на виконання додаткових робіт по об’єкту «Капітальний ремонт хірургічного відділення головного корпусу КУ Ямпільска ЦРЛ по вул. Пирогова 1, м. Ямпіль, Ямпільського району, Вінницької області» згідно з вимогами п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі»: необхідність проведення будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору. дану закупівлю згідно пункту 6 частини 2 статті 35 Закону необхідно провести саме у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДСПЕЦ МОНТАЖ», код ЄДРПОУ 39471123, адреса: 21036, місто Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 13, офіс 325, тел. +38067-2385467.
Тендерним комітетом 26.11.2018 року проведені переговори з ТОВ «Будспец монтаж», на яких учасник надав документи, підтверджуючі кваліфікаційні вимоги згідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі яких ТОВ «Будспец монтаж» визнано таким, що відповідає кваліфікаційним вимогам і запропоновано укласти договір саме з ТОВ «Будспец монтаж» на виконання додаткових робіт з капітального ремонту хірургічного віддлення КУ «Ямпільська ЦРЛ».
Очікувана вартість:
1 358 498.78 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт хірургічного відділення КУ "Ямпільська ЦРЛ" (додаткові роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
07.12.2018 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДСПЕЦ МОНТАЖ"
Оскарження: 26.11.2018 17:07 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39471123
-
Контактна особа:
Кривко Віталій Сергійович 380672385467 budspets.montaj@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 13 оф. 325
Оскарження: 26.11.2018 17:07 - 07.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 358 498.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 17:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9755626c1356431abd759b09c272f516
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-001801-b-a1
Постачальник:
ТОВ "БУДСПЕЦ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39471123
-
Контактна особа:
Кривко Віталій Сергійович 380672385467 budspets.montaj@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 13 оф. 325
Номер договору:
225
Сума договору:
1 358 469.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.12.2018 14:00
Статус:
Виконаний