-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтової шахти з заміною обладнання головного лікувального корпусу КНП "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради по вул. Пирогова, 1 в м. Ямпіль Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2023-08-11-009843-a
Завершена
1 640 632.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 406.32 UAH
мін. крок: 1% або 16 406.32 UAH
Номер:
8b97689ca5404f488a7e5e9bfa75d37f
Внутрішній номер закупівлі:
18656588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-11-009843-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Балабух Тетяна Григорівна 380433622154 yamp_likar_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 640 632.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2023 15:51 - 18.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2023 15:51 - 21.08.2023 18:00
Аукціон:
22.08.2023 12:23 - 22.08.2023 12:52
Період кваліфікації:
22.08.2023 12:52 - 25.08.2023 16:38
Період завантаження договору:
31.08.2023 00:00 - 10.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 640 632.00 Капітальний ремонт ліфтової шахти з заміною обладнання головного лікувального корпусу КНП "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради по вул. Пирогова, 1 в м. Ямпіль Вінницької області