-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 35 кВ "Смотрич" та ПЛ 35 кВ "Смотрич – Вишнівчик" для приєднання вітрової електростанції ТОВ "ЕКО ВІНД ТОВТРИ" в с. Слобідка-Смотрицька Кам'янець-Подільського району Хмельницької області" (технічні умови нестандартного приєднання ТУ:005161-130126-2-22-01-3-000000-1))
- ID: UA-2026-09-02-010658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269428
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконстр...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція зовнішніх електричних мереж для приєднання складської будівлі ТОВ "ХЕППІГАРДЕН" по вул. Степанкова Костя, 6 в м. Хмельницькому" (ТУ нестандартного приєднання ТУ: 004759-091225-1-22-05-2-000000-1 від 09.12.2025 р.)
- ID: UA-2026-09-02-004589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263404
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконстр...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція зовнішніх електричних мереж для приєднання нежитлового приміщення ТОВ "ТОВ НВА "ПЕРЛИНА ПОДІЛЛЯ" по вул. Лісова, 2 в с. Йосипівці Шепетівського району, Хмельницької області", (згідно ТУ нестандартного приєднання № 004687-02125-1-22-05-2-000000-1 від 02.12.2025 р.)
- ID: UA-2026-09-02-003901-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262768
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))
- ID: UA-2026-08-31-003374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236657
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 15.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПЛ 10 кВ Л-72 від ПС "Головлі" Шепетівського РЕМ (встановлення пункту автоматичного секціонування та захисту біля опори 103) в Шепетівському районі Хмельницької області" (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.2.3.5.10))
- ID: UA-2026-08-25-002953-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180355
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 у частині виконання супутніх заходів для улаштування споруд інженерного захисту другого рівня на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.4))
- ID: UA-2026-08-21-008061-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160034
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №9 у частині виконання супутніх заходів для улаштування споруд інженерного захисту другого рівня на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.4))
- ID: UA-2026-08-21-007428-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30159398
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/10 кВ №7 у частині виконання супутніх заходів для улаштування споруд інженерного захисту другого рівня на території Хмельницької області" (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.4))
- ID: UA-2026-08-21-006837-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158820
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/10 кВ №8 у частині виконання супутніх заходів для улаштування споруд інженерного захисту другого рівня на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.4))
- ID: UA-2026-08-21-006849-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158813
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/10 кВ №6 у частині виконання супутніх заходів для улаштування споруд інженерного захисту другого рівня на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.4))
- ID: UA-2026-08-21-006577-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158556
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконст...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція КТП-890 для приєднання ЛЕП 10 кВ до КТП садового товариства ОК "СТ Левада-Гречани" з проїзда 1-й по проїзд 8-й Трояндовий в м. Хмельницькому", (згідно ТУ нестандартного приєднання № 003541-210825-1-22-03-3-000000-1)
- ID: UA-2026-08-21-003605-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30155583
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи зі встановлення слабострумних мереж на об'єкті: "Капітальний ремонт примі...×-
Роботи зі встановлення слабострумних мереж на об'єкті: "Капітальний ремонт приміщень будівлі РЕП, навчальний комбінат за адресою: вул. Храновського 11-А, м. Хмельницький"
- ID: UA-2026-08-20-001918-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30139623
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконст...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція зовнішніх електричних мереж для приєднання нежитлового приміщення ТОВ "ГРАНД В" по вул. Гетьмана Мазепи, 6Д в м. Хмельницькому Хмельнциької області", (ТУ нестандартного приєднання № 004633-271125-1-22-03-3-00000-1)
- ID: UA-2026-08-19-006742-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130355
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодо...×-
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні роботи з "Капітального ремонту електромереж 110 кВ "Станкозавод-Лісоводи" (заміна проводу на ділянці ПЛ-110 кВ від ПС 110/10 "Станкозавод" до ПС 110/10 "Лісоводи" – 11,2км. інв.№ 01142119), Хмельницької області ")
- ID: UA-2026-08-18-009671-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119522
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 16 годин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконст...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція КТП-243 для приєднання зернотоку ФОП Паляниця А.С. по вул. Центральна, 5 в с. Чотирбоки Шепетівського району Хмельницької області", (згідно ТУ нестандартного приєднання ТУ004172-211025-1-22-06-2-000000-1 від 21.10.2025р.)
- ID: UA-2026-08-12-011354-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30068417
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -