-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та...×-
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
- ID: UA-2020-04-08-002419-a
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4784669
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02144111ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, сист...×-
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
- ID: UA-2020-04-08-003478-b
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4784613
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02144111ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та...×-
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Глодоської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Глодоси, вул. Калініна, 69
- ID: UA-2020-04-08-003446-b
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4784566
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02144111ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення пожежної сигналізації (Комишуватська ЗШ)- ID: UA-2018-10-26-001242-c
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2510437
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -