-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна вимикачів та перемикачів пакетних в закладах освіти Коростенської міської територіа...×-
Заміна вимикачів та перемикачів пакетних в закладах освіти Коростенської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-07-29-003018-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938220
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту електромережі в приміщенні Каленського навчально-виховного ко...×-
Послуги по поточному ремонту електромережі в приміщенні Каленського навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І-П ступенів - Дошкільний навчальний заклад
- ID: UA-2025-12-25-003187-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27759136
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт освітлення ЗДО№9 м.Коростень Житомирської області- ID: UA-2025-12-15-000833-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27553117
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електричної мережі Коростенського міського ліцею № 7 за адресою: Житомирсь...×-
Поточний ремонт електричної мережі Коростенського міського ліцею № 7 за адресою: Житомирська область, м. Коростень, вул. Музейна, 1
- ID: UA-2025-09-10-012351-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26393620
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту на будівлі (прибудова) Коростенського міського ліцею №13...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту на будівлі (прибудова) Коростенського міського ліцею №13 по вул. Селезньова, 101 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2024-04-19-002413-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21346752
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщенн...×-
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади
- ID: UA-2023-08-23-004410-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18754310
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщенн...×-
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади
- ID: UA-2023-06-07-008734-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18021459
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньої електромережі центру розвитку дитини №4 по вул. Богдана Хмельн...×-
Поточний ремонт внутрішньої електромережі центру розвитку дитини №4 по вул. Богдана Хмельницького, 14 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2023-04-21-010384-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17557087
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньої електромережі закладу дошкільної освіти №19 по вул. Кривоноса,...×-
Поточний ремонт внутрішньої електромережі закладу дошкільної освіти №19 по вул. Кривоноса, 1 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2023-04-13-009741-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17495759
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщенн...×-
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади
- ID: UA-2023-03-06-011078-a
- Дата створення : 06.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17165504
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту Холосненського ліцею за адресою: с. Холосне, вул. Шкільна...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту Холосненського ліцею за адресою: с. Холосне, вул. Шкільна, 28 А ,Житомирської області
- ID: UA-2022-11-07-012922-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15791480
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту Коростенського міського ліцею №8 по вул. Залізнична, 21,...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту Коростенського міського ліцею №8 по вул. Залізнична, 21, м. Коростень, Житомирської області.
- ID: UA-2022-11-07-012184-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15790738
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту Малозубівщинського ліцею за адресою: с.Мала Зубівщина, ву...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту Малозубівщинського ліцею за адресою: с.Мала Зубівщина, вул.Центральна, 8 Житомирської області
- ID: UA-2022-11-07-012072-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15790630
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту закладу дошкільної освіти №10 за адресою: вул. Черемушки...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту закладу дошкільної освіти №10 за адресою: вул. Черемушки, 61, м. Коростень, Житомирської області.
- ID: UA-2022-11-07-011696-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15790260
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту Малозубівщинського закладу дошкільної освіти за адресою:...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту Малозубівщинського закладу дошкільної освіти за адресою: с.Мала Зубівщина вул.Центральна, 8 А Житомирської області
- ID: UA-2022-11-07-011148-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15789701
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -