-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вимикача HVX40-25-12E27H325 із заміною викатного елементу ПС-35/10 кВ «СЕС...×-
Поточний ремонт вимикача HVX40-25-12E27H325 із заміною викатного елементу ПС-35/10 кВ «СЕС Дуброва»
- ID: UA-2026-09-02-000119-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259038
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи в мережах 0,4-10-35 кВ, ПС 35/10 кВ, ТП-10/0,4 кВ для забезпечення...×-
Електромонтажні роботи в мережах 0,4-10-35 кВ, ПС 35/10 кВ, ТП-10/0,4 кВ для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу (надалі по тексту – Кодекс), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14.03.2018 р. № 310, Законом України «Про ринок електричної енергії», яким було затверджено та видано Замовником наступні технічні вимоги: (219/35-165/2025 м.Яремче; 218/35-164/2025 м.Яремче; 217/35-163/2025 м. Яремче)
- ID: UA-2026-08-14-002641-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30086110
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з відновлення силового трансформатора ТДН-16000/110-У1 заводський №3705,інвентарний...×-
Роботи з відновлення силового трансформатора ТДН-16000/110-У1 заводський №3705,інвентарний№6728,із заміною регульованої обмотки
- ID: UA-2026-08-11-002319-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30045989
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-08-07-007770-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025957
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво КЛ-35кВ від РП-35кВ ПС-110/35/10кВ «Рогатин», до проектної ПС 35/0,4кВ для зов...×-
Будівництво КЛ-35кВ від РП-35кВ ПС-110/35/10кВ «Рогатин», до проектної ПС 35/0,4кВ для зовнішнього електропостачання цеху пластмасових виробів по вул. Галицькій 126М в м. Рогатин Івано-Франківського району» згідно технічних умов нестандартного приєднання №141/31-12/2026 («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-07-10-000146-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778960
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-07-09-007118-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773913
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС...×-
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС 110/10 кВ «Радіозавод» із заміною приводу
- ID: UA-2026-06-25-011069-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654934
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС...×-
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС 110/35/6 кВ «Надвірна» із заміною приводу
- ID: UA-2026-06-25-010989-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654848
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-06-18-003306-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576434
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконс...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.5) (Інвестиційна програма п.1.4.1.1.9 АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-15-002757-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532960
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконс...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.6) (Інвестиційна програма п.1.4.1.1.9 АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-15-002698-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532901
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (Демонтажні роботи при рекон...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.2) (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-10-009802-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29497163
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-06-09-002908-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29475448
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту трансформаторів ТДТН-16000/110, ТДТН-10000/110 ,ТДТН-25000/1...×-
Роботи з капітального ремонту трансформаторів ТДТН-16000/110, ТДТН-10000/110 ,ТДТН-25000/110
- ID: UA-2026-06-05-001296-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29446152
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-06-02-011285-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29412573
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -