-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007118-a
Торги не відбулися
17 273 883.99
UAH без ПДВ
Номер:
c5f5fdecaa0a47319a67a9a086a38493
Внутрішній номер закупівлі:
29773913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007118-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гундяк Василь Романович +380342594336 Upovn.Osoba.Zakup@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
17 273 883.99 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:29 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:29 - 24.07.2026 08:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 273 883.99 Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу