-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експерна оціка об'єкту:"Поточний ремонт дороги по вул.Є.Коновальця в м.Болехів(0...×-
Експерна оціка об'єкту:"Поточний ремонт дороги по вул.Є.Коновальця в м.Болехів(0+690-1+100(три ділянки)
- ID: UA-2026-06-05-007555-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452355
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою (поточний ремонт тротуарного покриття на площі Івана Франка в м.Бол...×-
Послуги із благоустрою (поточний ремонт тротуарного покриття на площі Івана Франка в м.Болехів)
- ID: UA-2022-11-02-011958-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15748045
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-...×-
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
- ID: UA-2021-09-29-001069-a
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11763462
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Гагаріна (від вул.О.Кобилянської) в м.Болехів...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Гагаріна (від вул.О.Кобилянської) в м.Болехів Івано-Франківської області (Коригування)
- ID: UA-2021-09-20-002500-a
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11608592
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за будівництвом об"єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття...×-
технічний нагляд за будівництвом об"єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Шашкевича (від вул.Січових Стрільців) в м.Болехів Івано-Франківської області
- ID: UA-2021-07-05-000847-a
- Дата створення : 05.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10576266
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шашкевича (від вул.Січових Стрільців) в м.Бол...×-
«Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шашкевича (від вул.Січових Стрільців) в м.Болехів Івано-Франківської області.»
- ID: UA-2021-05-27-013080-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10085378
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт дороги комунальної власност по вул.24 Серпня в м.Болехові- ID: UA-2021-05-24-002701-c
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10019075
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт дороги комунальної власності по вул.Лисовицька в м.Болехові- ID: UA-2021-05-24-011860-b
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10016331
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул.Січових Стрільців і вул.Шашкевича в м.Болехів Боле...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул.Січових Стрільців і вул.Шашкевича в м.Болехів Болехівської міської ради Івано-Франківської області.
- ID: UA-2020-11-30-001128-b
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7442616
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Ю.Гагаріна (від вул.О.Кобилянської) в м.Болехів...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Ю.Гагаріна (від вул.О.Кобилянської) в м.Болехів Івано-Франківської області
- ID: UA-2020-03-17-000552-c
- Дата створення : 17.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4653352
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Замкова (від лісогосподарського коледжу) в м.Бо...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Замкова (від лісогосподарського коледжу) в м.Болехів Івано-Франківської області
- ID: UA-2020-03-17-001253-b
- Дата створення : 17.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4652707
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Озаркевичів (від вул.Д.Галицького до буд.№12) в...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Озаркевичів (від вул.Д.Галицького до буд.№12) в м.Болехів Івано-Франківської області.
- ID: UA-2019-05-10-000144-a
- Дата створення : 10.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3325409
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт пішохідної доріжки на мості через р.Сукіль у м.Болехів Івано-Франківськ...×-
Капітальний ремонт пішохідної доріжки на мості через р.Сукіль у м.Болехів Івано-Франківської області.
- ID: UA-2018-10-26-000077-a
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2509310
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення дорожнього покриття після паводків 28-29 червня, 24-25 липня по вул. Довжанськ...×-
Відновлення дорожнього покриття після паводків 28-29 червня, 24-25 липня по вул. Довжанська в місті Болехові Івано-Франківської області.
- ID: UA-2018-10-26-000060-b
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2508426
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Січових Стрільців в м.Болехів- ID: UA-2018-10-03-001666-c
- Дата створення : 03.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2431299
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45233161-5 Будівництво тротуарівЗавершена -