-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із благоустрою (поточний ремонт тротуарного покриття на площі Івана Франка в м.Болехів)
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-011958-a
Завершена
287 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 872.70 UAH
мін. крок: 1% або 2 872.70 UAH
Номер:
883fc47bf33c474ab3edb89805db5da6
Внутрішній номер закупівлі:
15748045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-011958-a
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біжик Мирослава Антонівна +380343734377 bl_kkp2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
287 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 17:00 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 17:00 - 10.11.2022 00:00
Аукціон:
10.11.2022 14:32 - 10.11.2022 14:55
Період кваліфікації:
10.11.2022 14:55 - 14.11.2022 16:59
Період завантаження договору:
20.11.2022 00:00 - 30.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 270.00 Послуги із благоустрою (поточний ремонт тротуарного покриття на площі Івана Франка в м.Болехів)