-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежнос...×-
Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежності від будівлі № 12-Б до вул. Ювілейної м. Першотравенськ, Синельниківський район, Дніпропетровська область (Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-11-01-010476-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19482414
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежнос...×-
Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежності від будівлі № 12-Б до вул. Ювілейної м. Першотравенськ, Синельниківський район, Дніпропетровська область (Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-10-04-001713-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19166963
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка та передача проєктно-кошторисної документації: робочий проєкт по об'єкту: &q...×-
Розробка та передача проєктно-кошторисної документації: робочий проєкт по об'єкту: "Капітальний ремонт комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежності від будівлі № 12-Б до вул. Ювілейної м. Першотравенськ, Синельниківський район, Дніпропетровська область" та отримання позитивного висновку в органах державної експертизи.
- ID: UA-2023-06-20-005151-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18164873
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з благоустрою населених пунктів, а саме: ліквідація окремих пошкоджень та в...×-
Надання послуг з благоустрою населених пунктів, а саме: ліквідація окремих пошкоджень та всідань місць пішохідних доріжок по вул. Чайковського м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2022-08-04-002402-a
- Дата створення : 04.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15031280
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду біля будинку 11 на вул. Чайко...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду біля будинку 11 на вул. Чайковського м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-11-17-000689-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12518337
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття пішохідної доріжки навпроти будинку 17 на вул. Чайков...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття пішохідної доріжки навпроти будинку 17 на вул. Чайковського м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-014139-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11500198
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Улаштування пішохідної доріжки від ЗШ № 2 до буд. 10 на вул. Ювілейній м. Першотравенськ...×-
Улаштування пішохідної доріжки від ЗШ № 2 до буд. 10 на вул. Ювілейній м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-013320-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11499175
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду від вул. Шахтарської Слави д...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду від вул. Шахтарської Слави до буд.1 на вул. Кобзаря м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-013078-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11498810
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття тротуарної доріжки на центральній вул. Горького (біля...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття тротуарної доріжки на центральній вул. Горького (біля буд. 18) м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-012599-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11498143
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Улаштування пішохідної доріжки біля будинку 18 на вул. Шахтарської Слави м. Першотравенськ...×-
Улаштування пішохідної доріжки біля будинку 18 на вул. Шахтарської Слави м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-012185-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11497544
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття ділянки дороги між будинком 33 на вул. Чайковського...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття ділянки дороги між будинком 33 на вул. Чайковського та гаражним товариством "Південне" м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-011608-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11496781
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття біля третього під’їзду будинку №14 по вул. Горь...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття біля третього під’їзду будинку №14 по вул. Горького м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-011017-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11496026
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду біля буд. № 1 на вул. Пушкін...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття міжквартального проїзду біля буд. № 1 на вул. Пушкіна та № 39 на вул. Шкільній м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-13-009813-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11494362
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Улаштування пішохідної доріжки із встановленням бордюрних каменів та улаштування підходів...×-
Улаштування пішохідної доріжки із встановленням бордюрних каменів та улаштування підходів до під’їздів житлових будинків №1,3,5 по вул. Театральній у м. Першотравенськ Дніпропетровської області
- ID: UA-2021-09-01-007155-a
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11324566
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини дорожнього покриття по вул. Молодіжній від ву...×-
Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини дорожнього покриття по вул. Молодіжній від вул. Ювілейної до вул. Героїв Космосу в м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Коригування
- ID: UA-2021-09-01-001645-a
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11314984
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради ЄДРПОУ: 33063476ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -