-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежності від будівлі № 12-Б до вул. Ювілейної м. Першотравенськ, Синельниківський район, Дніпропетровська область (Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-11-01-010476-a
Капітальний ремонт доріг комунальної власності
Завершена
11 732 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 117 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 117 320.00 UAH
Номер:
e12f2464377a4a0dbaf61ef19cbb62c6
Внутрішній номер закупівлі:
19482414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-01-010476-a
Замовник:
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33063476
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, м. Першотравенськ, вул. Шкільна,47 кім. 11. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Любовь Макаричева +380954023228 ykgm-2005@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 732 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2023 15:39 - 06.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2023 15:39 - 09.11.2023 00:00
Аукціон:
09.11.2023 11:29 - 09.11.2023 11:58
Період кваліфікації:
09.11.2023 11:58 - 14.11.2023 09:55
Період завантаження договору:
20.11.2023 00:00 - 30.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 732 000.00 Капітальний ремонт доріг комунальної власності на вул. Леоніда Каденюка та вул. Незалежності від будівлі № 12-Б до вул. Ювілейної м. Першотравенськ, Синельниківський район, Дніпропетровська область (Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)