-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування тимчасових споруд для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осі...×-
Облаштування тимчасових споруд для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, у межах території, розташованої біля адміністративної будівлі за адресою: бульвар Квітковий, 4 у м. Південноукраїнську (В частині благоустрою) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
- ID: UA-2025-12-01-014254-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27340964
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинкі...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)
- ID: UA-2025-10-15-015367-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26770116
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на терито...×-
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
- ID: UA-2025-05-29-011354-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25457449
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе,...×-
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Вирівнювання завезеного відфрезерованого асфальту на дорогах селища Костянтинівка)
- ID: UA-2024-12-16-013547-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23698408
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе,...×-
ДК 021: 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт зовнішньої каналізаційної мережі за адресою: смт.Костянтинівка, площа Соборна, 20)
- ID: UA-2024-02-09-011348-a
- Дата створення : 09.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20702614
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення лави і урни у дворі житлового будинку № 29А по вулиці Дружби Народів- ID: UA-2021-10-26-005473-a
- Дата створення : 26.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12158252
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт бетонованої пішоходної доріжки за адресою:Набережна Енергетиків, 15,17 у м...×-
Поточний ремонт бетонованої пішоходної доріжки за адресою:Набережна Енергетиків, 15,17 у м.Южноукраїнськ Миколаївської області
- ID: UA-2020-07-13-003551-b
- Дата створення : 13.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5571432
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт внутрішньо-квартального заїзду з проспекту Незалежності до багатоп...×-
Поточний ямковий ремонт внутрішньо-квартального заїзду з проспекту Незалежності до багатоповрехових будинків за адресами проспект Незалежності,2/вул.Миру,12 та пр.-ту Незалежності,4
- ID: UA-2018-11-14-000069-a
- Дата створення : 14.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2574961
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території...×-
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території багатоквартирного будинку за адресою пр.-т. Незалежності,2/вул. Миру,12
- ID: UA-2018-10-31-000380-a
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524313
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території...×-
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території багатоквартирного будинку за адресою пр.-т. Незалежності,6
- ID: UA-2018-10-31-000359-a
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524252
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території...×-
Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних проїздів - проїздна частина прибудинкової території багатоквартирного будинку за адресою пр.-т. Незалежності,4
- ID: UA-2018-10-31-000335-a
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524179
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходів з установкою пандусу (спуск до будинку по бульвару Шкільному,5, спу...×-
Поточний ремонт сходів з установкою пандусу (спуск до будинку по бульвару Шкільному,5, спуск від будинків по проспекту Незалежності, 4,6 до доріжки по бульвару Шкільному)
- ID: UA-2018-06-20-000055-b
- Дата створення : 20.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2100077
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування в дворах житлових будинків тротуарних площадок під модулі сортування ТПВ (твер...×-
Влаштування в дворах житлових будинків тротуарних площадок під модулі сортування ТПВ (твердих побутових відходів)
- ID: UA-2018-05-04-000593-a
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1941927
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-квартальних пішоходних доріжок житлового будинку по проспекту С...×-
Поточний ремонт внутрішньо-квартальних пішоходних доріжок житлового будинку по проспекту Соборності,10/бульвару Цвіточний,1
- ID: UA-2017-09-08-000670-a
- Дата створення : 08.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1123341
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-квартальних пішоходних доріжок житлового будинку по проспекту С...×-
Поточний ремонт внутрішньо-квартальних пішоходних доріжок житлового будинку по проспекту Соборності,7
- ID: UA-2017-09-08-000566-a
- Дата створення : 08.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1123282
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -