-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Соборна с...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Соборна селище Бабаї Харківського району Харківської області) за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-12-001145-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30058223
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Культури с...×-
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Культури селище Покотилівка Харківського району Харківської області) за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-04-003674-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984106
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальт...×-
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільних доріг селища Бабаї Харківського району Харківської області (Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50 мм)"
- ID: UA-2026-08-04-000809-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981263
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальт...×-
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільних доріг селища Покотилівка Харківського району Харківської області (Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50 мм)"
- ID: UA-2026-08-04-000800-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981253
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальт...×-
Благоустрій населеного пункту "Послуги з ямкового ремонту струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільних доріг селища Високий Харківського району Харківської області (Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50 мм)"
- ID: UA-2026-08-04-000780-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981238
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Грушевськ...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Грушевського с.Затишне Харківського району Харківської області) код ДК 021:2015 - 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-08-04-000707-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981170
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Симиренка...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Симиренка селище Бабаї Харківського району Харківської області) код ДК 021:2015 - 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-07-31-007371-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965361
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Весела се...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Весела селище Бабаї Харківського району Харківської області) код ДК 021:2015 - 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-07-31-001654-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959685
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Новоберезівс...×-
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Новоберезівська с.Нова Березівка Харківського району Харківської області), (код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-27-003022-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29913700
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Каштанова се...×-
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Каштанова селище Покотилівка Харківського району Харківської області), (код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-27-002995-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29913672
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Олега Лет...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Олега Летенка селище Бабаї Харківського району Харківської області)за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-21-007525-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869112
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Івана Фр...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Івана Франка селище Бабаї Харківського району Харківської області) за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-21-007451-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869036
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Лазурна с...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Лазурна селище Бабаї Харківського району Харківської області) код ДК 021:2015 - 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-07-21-002977-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864579
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул.Літня сели...×-
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул.Літня селище Бабаї Харківського району Харківської області) код ДК 021:2015 - 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-07-21-002912-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864521
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Бібліотечна...×-
Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Бібліотечна селище Високий Харківського району Харківської області), (код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-17-007821-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845861
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -