-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Івана Франка селище Бабаї Харківського району Харківської області) за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-007451-a
Завершена
237 414.00
UAH без ПДВ
Номер:
b95168519d7442e9b2da8985e8ccbfe8
Внутрішній номер закупівлі:
29869036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-007451-a
Замовник:
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396503
-
Адреса:
62460, Україна, Харківська область, селище Високий, вулиця Бульварна,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Морозова +380577464531 vradazacup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
237 414.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 14:35 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 14:35 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:07
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 30.07.2026 12:33
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 414.00 Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Івана Франка селище Бабаї Харківського району Харківської області) за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь