-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Олега Летенка селище Бабаї Харківського району Харківської області)за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-007525-a
Завершена
320 519.00
UAH без ПДВ
Номер:
7b6bd186d1084589a9c11b5e0e93c2d6
Внутрішній номер закупівлі:
29869112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-007525-a
Замовник:
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396503
-
Адреса:
62460, Україна, Харківська область, селище Високий, вулиця Бульварна,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Морозова +380577464531 vradazacup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
320 519.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 14:38 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 14:38 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 11:26
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 31.07.2026 09:46
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 519.00 Благоустрій населеного пункту (Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Олега Летенка селище Бабаї Харківського району Харківської області)за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь