-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об"єкту: "Капітальний ремонт твердого покриття та проїздів пр...×-
Виконання робіт по об"єкту: "Капітальний ремонт твердого покриття та проїздів прилеглих до Корпусу №2 по вулиці Богдана Хмельницького,63 КНП "Ходорівська міська лікарня"" в м.Ходорів, Стрийського району, Львівської області.
- ID: UA-2024-12-03-003342-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23488069
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація корпусу № 1 КНП ""Ходорівська міська лікарня"" Ходорівсько...×-
Реставрація корпусу № 1 КНП ""Ходорівська міська лікарня"" Ходорівської міської ради Львівської області (пам'ятки архітектури місцевого значення охор. № 452-м) для проживання внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб по вул. Б.Хмельницького, 63 в м. Ходорів Стрийського району, Львівської області. Коригування
- ID: UA-2023-05-10-012571-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17733103
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі (Корпус №5) КНП "Ходорівська міська лікарня"Ходорівс...×-
Капітальний ремонт покрівлі (Корпус №5) КНП "Ходорівська міська лікарня"Ходорівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2023-05-01-007867-a
- Дата створення : 01.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17627653
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі КНП "Ходорівська міська лікарня" (корпус №2)- ID: UA-2023-03-27-009129-a
- Дата створення : 27.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17346013
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №4...×-
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
- ID: UA-2021-11-10-002119-c
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12403275
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт хірургічного та перев'язувального кабінетів поліклінічного відділе...×-
Капітальний ремонт хірургічного та перев'язувального кабінетів поліклінічного відділення КНП "Ходорівська міська лікарня Ходорівської міської ради Львівської області"
- ID: UA-2021-11-05-013990-b
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12336485
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №4...×-
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
- ID: UA-2021-10-19-016962-c
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12034380
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень приймально - діагностичного відділення КНП «Ходорівська м...×-
Капітальний ремонт приміщень приймально - діагностичного відділення КНП «Ходорівська міська лікарня» Ходорівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2021-09-03-003724-b
- Дата створення : 03.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11363272
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Пі...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Підністряни, вул. Ходорівська, 50
- ID: UA-2021-05-18-004592-b
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9915621
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Де...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Дев'ятники, вул. І.Франка, 27
- ID: UA-2021-05-18-000573-c
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9909755
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Бо...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Бортники, вул. І.Франка, 53
- ID: UA-2021-05-18-000697-b
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9909005
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. За...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Загірочко, вул. В.Чорновола, 9
- ID: UA-2021-04-28-002798-a
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9717545
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Во...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Вовчатичі, вул. Миру, 24
- ID: UA-2021-04-28-002684-b
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9711539
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Ду...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Дуліби, вул. Зелена, 1а
- ID: UA-2021-04-14-004872-c
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9515252
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. От...×-
Послуги по виготовленню та встановленню металевих конструкцій (пандусів) за адресою: с. Отиневичі, пл. Свободи, 3
- ID: UA-2021-04-14-007872-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9513122
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -