-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-016962-c
Торги не відбулися
1 677 582.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
Номер:
daaf623160784065a741297aeedcf3a1
Внутрішній номер закупівлі:
12034380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-016962-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42310851
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Б.Хмельницького, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Турянська Ірина +380323950151 ira250483osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 677 582.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 775.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 22:14 - 31.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 22:14 - 10.11.2021 00:00
Аукціон:
з 10.11.2021 11:14
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32141228
-
Контактна особа:
Богдан Копанишин +380679242852 rembudstyle@gmail.com
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Жовківський район, місто Рава-Руська, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 17
Початкова пропозиція
1 631 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 631 220.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
72
Скарги
0