-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Підготовка будівельного майданчика під м...×-
Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Підготовка будівельного майданчика під мобільний реабілітаційний модуль для надання амбулаторної допомоги в КНП «Голованівська лікарня» Голованівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області за адресою селище Голованівськ, вул. Незалежності, буд. 2)
- ID: UA-2025-05-21-007444-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25367610
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Підготовка будівельного майданчика під м...×-
Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Підготовка будівельного майданчика під мобільний реабілітаційний модуль для надання амбулаторної допомоги в КНП «Голованівська лікарня» Голованівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області за адресою селище Голованівськ, вул. Незалежності, буд. 2)
- ID: UA-2025-05-21-005584-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25365670
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риття екскаватором ями для органічних відходів та вивезення землі від копання ями- ID: UA-2020-06-18-005886-c
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5324129
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської...×-
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
- ID: UA-2018-06-04-000525-b
- Дата створення : 04.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2185960
Голованівська центральна районна лікарня ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської...×-
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
- ID: UA-2018-04-25-001355-b
- Дата створення : 25.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2069080
Голованівська центральна районна лікарня ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду по об'екту: "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлов...×-
Послуги з технічного нагляду по об'екту: "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі рентгенкабінету Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області"
- ID: UA-2017-06-08-000390-a
- Дата створення : 08.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 883519
Голованівська ЦРЛ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45111000-8 Руйнування будівель, підготовки і розчищання будівельного майданчикаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по здійсненню авторського нагляду за об'єктом "Капітальний ремон...×-
Виконання робіт по здійсненню авторського нагляду за об'єктом "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі рентгенкабінету Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області"
- ID: UA-2017-06-08-000301-a
- Дата створення : 08.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 882778
Голованівська ЦРЛ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45111000-8 Руйнування будівель, підготовки і розчищання будівельного майданчикаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі ре...×-
Виконання робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі рентгенкабінету Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області"
- ID: UA-2017-05-15-000435-a
- Дата створення : 15.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 814486
Голованівська ЦРЛ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45111000-8 Руйнування будівель, підготовки і розчищання будівельного майданчикаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка та виготовлення поєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальни...×-
Розробка та виготовлення поєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі рентгенкабінету Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області"
- ID: UA-2017-05-04-000097-c
- Дата створення : 04.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 789104
Голованівська ЦРЛ ЄДРПОУ: 01995137ДК 021:2015: 45111000-8 Руйнування будівель, підготовки і розчищання будівельного майданчикаЗавершена -