• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області

Торги не відбулися

1 385 702.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 929.00 UAH
Номер: e16e4504f95344578cdcf4c0ec5bc57b
Внутрішній номер закупівлі: 2069080
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-25-001355-b   
Замовник: Голованівська центральна районна лікарня
Контактна особа: Марчик Олександр Андрійович 380525221603 lik@golov.kw.ukrtel.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 385 702.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 929.00 UAH
Період уточнення: 25.04.2018 16:34 - 04.05.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2018 16:34 - 14.05.2018 00:00
Аукціон: 14.05.2018 13:44 - 14.05.2018 14:11
Період кваліфікації: 14.05.2018 14:11 - 01.06.2018 16:22

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
Код ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 26500, Україна, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДЕ-ЛЮКС ТЕХНОЛОГІЇ"

Оскарження: 14.05.2018 14:11 - 12.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 648 913.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 913.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.06.2018 15:05
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "Мегабуд-БК"

Оскарження: 01.06.2018 15:05 - 12.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 015 924.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.06.2018 15:13
Документи 14
Скарги 0
ПП АМТ-ГРУПП

Оскарження: 01.06.2018 15:13 - 12.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 316 008.03 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 010 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.06.2018 16:22
Документи 6
Скарги 0