-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду будівлі Великодальницького ліцею № 2 Великодальницької сільської ра...×-
Поточний ремонт фасаду будівлі Великодальницького ліцею № 2 Великодальницької сільської ради, Одеського району, Одеської області, за адресою: с. Великий Дальник, вул. Покровська, буд. 40
- ID: UA-2026-08-26-011251-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30202861
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сі...×-
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-25-011553-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30188920
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сі...×-
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-10-005939-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784692
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сі...×-
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-08-005795-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29760538
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт навісу над вхідними дверима Петродолинського ліцею Великодальницької сіль...×-
«Поточний ремонт навісу над вхідними дверима Петродолинського ліцею Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с. Петродолинське, вул. Садова, буд. 58.»
- ID: UA-2026-06-09-008825-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29481325
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вимощення будівлі КЗ «Центр культури та дозвілля Великодальницької сільськ...×-
Поточний ремонт вимощення будівлі КЗ «Центр культури та дозвілля Великодальницької сільської ради», розташованого за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Шкільна буд. 14-Б.
- ID: UA-2026-06-02-008328-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29409678
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт (частковий) з утепленням стін та укосів будівлі Великодальницьког...×-
"Капітальний ремонт (частковий) з утепленням стін та укосів будівлі Великодальницького ліцею № 1 Великодальницької сільської ради за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Хмельницького Б. буд. 54".
- ID: UA-2026-05-11-008441-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180689
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт внутрішньої електромережі у будівлі Великодальницького ліцею № 2...×-
"Капітальний ремонт внутрішньої електромережі у будівлі Великодальницького ліцею № 2 Великодальницької сільської ради за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Покровська. буд. 40".
- ID: UA-2026-05-11-008246-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180490
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт (частковий) з утепленням стін та укосів будівлі Петродолинського...×-
"Капітальний ремонт (частковий) з утепленням стін та укосів будівлі Петродолинського ліцею Великодальницької сільської ради за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Петродолинське, вул. Садова, буд. 58".
- ID: UA-2026-05-11-007938-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180179
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт кабінету біології Великодальницького ліцею №2 Великодальницької сільської...×-
«Поточний ремонт кабінету біології Великодальницького ліцею №2 Великодальницької сільської ради, Одеського району, Одеської області за адресою: с. Великий Дальник, вул. Покровська, буд. 40"
- ID: UA-2026-05-11-007671-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29179919
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт приміщень 41,42, 145, 146 Великодальницького ліцею №1 Великодальн...×-
"Капітальний ремонт приміщень 41,42, 145, 146 Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с. Великий Дальник, вул. Хмельницького Б, буд. 54"
- ID: UA-2026-05-01-006667-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091184
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання "Послуг по облаштуванні водомірного вузла на території Клубу 4 кв. КЗ «Центр...×-
Надання "Послуг по облаштуванні водомірного вузла на території Клубу 4 кв. КЗ «Центр культури та дозвілля Великодальницької сільської ради», розташованого за адресою Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Шевченка, буд. 86 Б,»
- ID: UA-2026-04-28-009203-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29053816
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водостічної системи будівлі КЗ «Центр культури та дозвілля Великодальницьк...×-
Поточний ремонт водостічної системи будівлі КЗ «Центр культури та дозвілля Великодальницької сільської ради», розташованого за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Шкільна буд. 14-Б».
- ID: UA-2026-03-27-005534-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28750664
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по бетонуванню та облаштуванню накриття майданчика для встановлення генератора у...×-
Послуги по бетонуванню та облаштуванню накриття майданчика для встановлення генератора у Великодальницькому ліцеї №1 Великодальницької сільської ради, розташованого за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Хмельницького Б. буд. 54.
- ID: UA-2025-11-21-009565-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27219912
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт харчоблоку Великодальницького закладу дошкільної освіти ясла-садок &qu...×-
«Капітальний ремонт харчоблоку Великодальницького закладу дошкільної освіти ясла-садок "Золотий ключик" Великодальницької сільської ради за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великий Дальник, вул. Хмельницького Б. буд. 54-Б"
- ID: UA-2025-11-12-008791-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27094102
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -